top of page
Image by Jan Kopřiva

INKUBÁTOR ENVIRONMENTÁLNÍ UDRŽITELNOSTI

INOVUJTE S NÁMI

Spolupracujte s námi

Naším hlavním partnerem jsou podniky a úřady, obce či neziskové organizace, které řeší environmentální výzvy ve své rutinní práci. Vycházíme z jejich každodenní provozních zkušeností a vnášíme do nich strategické rady, praktickou asistenci, poznatky z inovací či výzkumu. 

spolupracující
SPOLEČNÉ PROJEKTY

 

Rádi se zamyslíme, jak spojit Vaše a naše kompetence do společného výzkumu, ve kterém budeme vytvářet inovativní řešení. 

MÍSTO PRO REFLEXI

 

Univerzita slouží jako neutrální půda, kde se dá na problémy podívat z více stran. Náš úkol je pomáhat s překračováním hranic, moderovat konverzaci a výzkumem pomáhat při hledání funkčních řešení.

Image by Paola Aguilar
Image by Ryan Riggins
STUDIUM

Centrum pro otázky životního prostředí spolupracuje s Fakultou humanitních studií UK na doktorském programu Sociální ekologie, který umožňuje studium na prvotřídním vědeckém pracovišti. Většinou se zaměřuje na základní výzkum na pomezí environmentálních problémů a sociálních věd. Můžeme se ale také společně zamyslet, jak smysluplně propojit Vaše budoucí studium, špičkový výzkum i spolupráci s našimi aplikovanými projekty. 

 

Kromě vědecké práce získáte praktický vhled do inovativních přístupů k environmentální udržitelnosti a každodenních řešení v podnicích nebo státní správě. 

bottom of page